Ashampoo Anti-Virus

Anasayfa / Paket Programlar / Antivirüs Programları / Ashampoo Anti-Virus
Ashampoo Anti-Virus 2016 ile verilerinizi korurken hızınızı ve güvenliğinizi kaybetmeyin.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Antivirüs Programları

Ürün Kodu: 579671

Fiyatı: 90 TL

Güçlü otomatik gerçek zamanlı koruma ve sık güncellemeler ile Ashampoo Anti-Virus 2016 bilinen ve bilinmeyen internet güvenlik tehditlerine karşı güvenilir bir koruma sağlıyor ve bunu yaparken kullanım özgürlüğünüzü kısıtlamadan gizli bir şekilde gerçekleştiriyor.

  • Güvenlikte güçlü ama kaynaklarda hafif:
  • Acemi kullanıcılar için de gelişmiş koruma:
  • Her zaman güncel ve her zaman görevde:

İşe yarayan koruma

Yükledikten sonra, Ashampoo Anti-Virus 2016 programını yapılandırmak zorunda değilsiniz. Çok yönlü gerçek zamanlı koruma dahili güçlü davranış engelleyicimizle kutunun dışında geliyor. Sadece yükleyin ve gerisine karışmayın.

Güvenlikte güçlü ama kaynaklarda hafif

Ashampoo Anti-Virus 2016 virüs, truva atı, casus yazılım ve diğer güvenlik tehditleri saldırılarını önlemek için güçlü bir gerçek zamanlı koruma sunuyor. Ancak Ashampoo Anti-Virus 2015 güvenlik için hız feda etmez. Diğer çözümler bilgisayarınızı yavaşlatacaktır, ancak Ashampoo Anti-Virus 2016 hafif kalır ve çok az sistem kaynağını harcar.

Acemi kullanıcılar için de gelişmiş koruma

Çok yönlü teknolojisine rağmen, Ashampoo Anti-Virus 2016 inanılmaz bir şekilde kullanımı kolaydır. Minimum kullanıcı etkileşimi ihtiyacı için özel olarak tasarlanmıştır. Ashampoo Anti-Virus 2016 programını mümkün olduğunca az kullanıcı müdahalesi ile tehlikeli durumları kendi halleden yüksek-vasıflı bodyguard olarak düşünün.

Her zaman güncel olun ve her zaman korunun

Günlük imza güncellemeleri ile Ashampoo Anti-Virus 2016 programınız eski ve yeni tüm tehditleri belirlemek ve onları etkisiz hale getirmek için her zaman hazırdır. En iyi özelliği, güncellemeler tamamen otomatik bir şekilde gerçekleşir.

Hızınızdan ve güvenliğinizden ödün vermeyin. Ashampoo Anti-Virus 2016.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 360 1 400

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top