Instagram hesabı nasıl silinir? Instagram’da hesap silme yöntemi…

Anasayfa / Yazılar / Instagram hesabı nasıl silinir? Instagram’da hesap silme yöntemi…

Sosyal medya hayatımızın önemli bir parçası haline gelmişken bazen sanal dünyadan kendimizi tamamen koparmak istiyoruz. Hesap silme bu durumlarda en etkili yöntem oluyor. Instagram hesabı nasıl silinir? Instagram'da hesap nasıl silinir?

Instagram hesabı silme yöntemi birçok kişi tarafından merak ediliyor. Instagram hesabı nasıl silinir sorusunu soran birçok kişi uygulama üzerinde gerçekleştirmesi gereken işlemlerin adımlarını inceliyor. Fotoğraf üzerine kurulu sosyal medya sitesi Instagram’da hesabı kalıcı olarak silmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

INSTAGRAM HESABI SİLME LİNKİ

İkinci adımda açılan bağlantıda, eğer oturumunuz açık değilse, önce oturumunuzu açın. Daha sonra tekrar yukarıdaki bağlantıya gidin. Üçüncü adımda “Gitmeden önce lütfen bize nedenini söyle” bölümünün yanındaki kutucuktan, hesabınızı neden silmek istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Bu bölümde önce şifrenizi boş kutucuğa girmeniz, daha sonra kırmızı renkli “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat” yazan butona tıklamanız gerekiyor.

KULLANICI ADINIZI BİR DAHA KULLANAMAZSINIZ

Tüm bunları yaptıktan sonra hesabınız silinmiş olacak. Ancak unutmamanız gerekiyor ki, sildiğiniz kullanıcı adını, bir daha kullanmanız mümkün olmayacak. En azından Instagram, kullanıcı politikasında değişiklik yapmadığı sürece, aynı kullanıcı adı ile yeni bir hesap açamayacaksınız. Bununla beraber tekrar hesabınızı silmeden önce mutlaka fotoğraflarınızı yedeklemeniz gerektiğini hatırlatalım.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 360 1 400

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top