NOD32 ESET ANTIVIRUS TÜRKÇE

Anasayfa / Paket Programlar / Antivirüs Programları / NOD32 ESET ANTIVIRUS TÜRKÇE
1 KUL 1 YIL 2017 V10

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Antivirüs Programları

Ürün Kodu: eset5678

Fiyatı: 28 USD

Teknik Döküman E-Katalog

İnternet Tehditlerine Karşı Güvende Kalın
Virüsler, rootkitler, solucanlar, casus yazılımlar ve kimlik avı saldırıları da dahil olmak üzere, her tür tehdidi ortadan kaldırır. Kimlik Avı Koruması sayesinde parolalarınız ve banka bilgileriniz güvende kalır. Bunlara ek olarak, ESET NOD32 Antivirus, algılanmaktan kaçan tehditlerden güvenli bir mesafede kalmanızı sağlar. Exploit Blocker teknolojimiz bu gibi saldırıları algılar ve durdurur.


Kurup Kullanın veya İnce Ayarlar Yapın
Varsayılan ayarlarıyla en başından itibaren üst düzey koruma sağlayan ESET NOD32 Antivirus sizi olası güvenlik sorunları hakkında bilgilendirmeye devam eder ve bu sorunlara doğrudan ana ekranda erişmenize olanak sağlar.
Bilgisayarınızdaki Tüm Gücün Keyfini Çıkarın
Her gün kullandığınız programlara daha fazla güç ayıran çözüm herhangi bir yavaşlama olmadan oynamanızı, çalışmanızı ve İnternette gezinmenizi sağlar. Pil tasarruf moduyla prize bağlamadan daha uzun süre çevrimiçi kalın ve oyunların keyfini rahatsız edici açılan pencereler olmadan çıkarın.


Sosyal Medya Tarayıcısı
Bu uygulama sayesinde, güvenliğinizin kapsamını Facebook ve Twitter’ı da içine alacak şekilde genişletin. Uygulamanın Güvenlik Merkezi sizi hangi kişisel bilgilerinizin herkes tarafından görüntülendiği konusunda bilgilendirir ve sosyal medya güvenlik profilinizin ince ayarlar yapmanızı sağlar.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 360 1 400

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top